Parker 690

Day Cruiser

Parker 690
Parker Ribs

Nowoczesna konstrukcja, przestronne wnętrze i wspaniałe osiągi na wodzie… To jest to na co wszyscy czekali. Przedstawiamy Nowy Parker 690 Day Cruiser.

Parker 690 Day Cruiser stanowi uzupełnienie gamy łodzi Parker o poszukiwany przez klientów model w przedziale łodzi Parker 630DC a Parker 750DC.

Łódź posiada otwartą konsolę sterowniczą, nadającą jej eleganckiego i sportowego charakteru. Jest to jednostka typu Day Cruiser przeznaczona do weekendowych wypadów z przyjaciółmi i rodziną. Przestronny kokpit pozwala na swobodne poruszanie się 7 osób, wygodna sofa w kształcie litery U pomieści wszystkich pragnących zaznać przyjemności na wodzie. Dzięki możliwości szybkiego złożenia stolika, zyskacie jeszcze więcej przestrzeni do kąpieli słonecznych. Ten model łączy 3 w 1. Jest ergonomiczny, praktyczny i posiada unikalną konstrukcję. Szeroka platforma słoneczna zapewnia przestronne miejsce do opalania i idealnie nadaje się do sportów wodnych. Tylna część ławki rufowej może zostać przesunięta do przodu, dzięki czemu zyskujemy jeszcze więcej przestrzeni. Odpocznij i ciesz się widokiem swoich dzieci aktywnie spędzających czas na wodzie.

Parker 690 Day Cruiser to łódź typowo rekreacyjna. Posiada kabinę dziobową z łóżkiem na 2 osoby, kuchenkę, miejsce na posiłki. Istnieje możliwość wyposażenia łodzi w lodówkę i toaletę morską.

Dzięki unikalnemu projektowi łódź zachwyca komfortem i bezpieczeństwem pływania nawet na wzburzonych wodach. Charakteryzuje się bardzo stabilną pozycją na wodzie zarówno w czasie postoju jak i w fazie dynamicznej. Szeroka przestrzeń sterówki zapewnia komfort prowadzenia zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej, a doskonała widoczność sprawia, że łódź pilotuje się komfortowo nawet przy wysokich prędkościach. Dokowanie też nie będzie sprawiało żadnych problemów, gdyż łódź zachowuje pełną sterowność i wyjątkowo łatwo się prowadzi, można powiedzieć że wręcz „słucha” swojego sternika.

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 

Akumulator 105Ah, bateria kuchenna pojedyncza, fotel, koło sterowe, kuchenka gazowa, lampa, luk dziobowy, lustro, nakładka konsoli, pióro wycieraczki, pojemnik gaśnicy 2kg, pokrowiec portowy, pompa sterowa, pompa wody,  pompa zęzowa, pompa zęzowa ręczna, prysznic ze schowkiem, wąż 3m biały, przetwornik echosondy HDI 50/200 Lowrance, rolka dziobowa, siłownik hydrauliczny, stolik kokpitu, tapicerka kabina, tapicerka kokpit, tapicerka na stolik kokpitu, wlew wody, zasłony kabina, zbiornik paliwa 230L, zbiornik wody 40L

 

 

 

 

Parker 690 Day Cruiser

Długość całkowita
7.4 m
Szerokość
2.45 m
Zanurzenie bez silnika
0.37 m
Waga bez silnika
1350 kg
Zbiornik paliwa
230 l
Zbiornik na wodę
40 L
Czarny zbiornik na wodę
40 L
Załoga
7
Atest CE
C
Maksymalna moc
250 HP
Długość kadłuba
6.45 m
Wysokość (bez osprzętu)
1.9 m
Wysokość od linii wodnej
1.53

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz.

Newsletter

Parker Poland Sp. z o.o.

  ul. Firmowa 30,

  05-152 Cząstków Polski, Poland

Kontakt

  +48 22 785 11 11

  +48 22 785 09 99

  parker@parker.com.pl

Podążaj za nami

Parker Poland Sp. z o. o.  realizuje projekt w ramach działania 3.4. dotacje na Kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Celem projektu jest:” Dofinansowanie  do Kapitału Obrotowego – w związku ze spadkiem obrotów spowodowanych pandemią COVID-19, określonego  we wniosku o dofinasowanie nr POIR.03.04.00-14-0330/20”.
Dofinansowanie projektu z UE: 127 128,00 PLN