Parker 750

Day Cruiser

Parker 750
Parker Ribs

Parker 750 DayCruiser wyznacza początek nowej serii łodzi, która wyróżnia się z jednej strony bardziej sportowym wyglądem, z drugiej świetnymi właściwościami nautycznymi. Rewolucyjny kształt kadłuba jest zaprojektowany z myślą o dużych prędkościach, jednocześnie ma za zadanie zapewnić 100% bezpieczeństwa. Dzięki tak nowoczesnej konstrukcji łódź może osiągnąć prędkość 35 węzłów z silnikiem o mocy 150 KM i 45 węzłów z 250 KM.

 

Pełna kontrola stanowiska sterowania zapewnia doskonałą widoczność. Dzięki temu możesz szybko reagować dodatkowo masz możliwość sterowania zarówno w pozycji siedzącej jak i na stojąco. Jak zwykle proponujemy drugie stanowisko sterowania jako opcję. Kabina pomieści 4 osoby, które przenocują w wygodnych kojach: dwie osoby na łóżku z przodu kabiny, dwie kolejne po zainstalowaniu przestronnego łóżka w miejscu stołu. Łódź może zostaćwyposażona w kabinę z toaletą morską, umywalkę, aneks kuchenny z kuchenką, zlewem i lodówką. Dla ułatwienia życia osób przebywających na pokładzie zaprojektowaliśmy kilka bardzo pojemnych schowków. Przestronny kokpit umożliwia wszystkim pasażerom czerpanie przyjemności z pobytu na łonie natury. Ciekawym rozwiązaniem są chowane w ściankę burty ławki, dzięki temu zyskujemy znacznie więcej miejsca na pokładzie i swobodną komunikację. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa relingi i poręcze są zainstalowane na całej długości łodzi. Sportowy design, przemyślana konstrukcja  i nowy kadłub to cechy, które pozwalają dzielić radość z przebywania na wodzie wszystkim użytkownikom Parker 750 Cabin Cruiser.

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 

Akumulator 105Ah, bateria pojedyncza obracana, bateria pojedyncza składana, drzwiczki rufowe,  fotel, koło sterowe, kuchenka gazowa, lampa,  luk daszkowy dymiony, lustro, pióro wycieraczki, pompa sterowa, pompa wody, pompa zęzowa, pompa zęzowa ręczna, przetwornik echosondy HDI 50/200 Lowrance, rolka dziobowa, siłownik hydrauliczny, stolik Nautic Star okrągły, tapicerka kabina, tapicerka kokpit, wlew wody, zaczep narciarza, zbiornik paliwa 230L, zbiornik wody 40L

 

 

 

Virtal tour on Full screen: https://goo.gl/maps/7wCQjT2r2Rr

Showroom

Parker 750 Day Cruiser

Długość całkowita
7.46 m
Szerokość
2.50 m
Zanurzenie bez silnika
0.39 m
Waga bez silnika
ca. 1.750 kg
Zbiornik paliwa
230 l
Zbiornik na wodę
40 l
Czarny zbiornik na wodę
40 l (opt)
Załoga
7
Atest CE
Yes, Category C
Maksymalna moc
300 HP

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz.

Newsletter

Parker Poland Sp. z o.o.

  Cząstków Polski 171

  05-152 Czosnów, Poland

Kontakt

  +48 22 785 11 11

  +48 22 785 09 99

  parker@parker.com.pl

Podążaj za nami